reklam ver kayseri

Kayseri’de Bir Ayda 7 Kişi İntihar Etti

Kayseri’de son 1 ayda intihar vakaları ciddi şekilde artış gösterdi.

Kayseri'de son 1 ayda

Kayseri’de 8 Eylül ve 8 Ekim 2023 tarihleri arasında son 1 ayda 7 kişi intihar ederek yaşamına son verdi.

Kayseri’de ruhsal bunalımda olan vatandaşlar intiharı tercih etmektedir. Son derece yapılmaması gereken bu eylemden mutlaka uzak durmalıyız. Bir insanın hayatına son vermeye karar vermesi için birçok farklı nedenler olabilir.

İntihar sebeplerini en başında, Aile geçimsizliği, Hastalıklar, Geçim zorluğu, Ticari başarısızlıklar, Hissi ilişki ve istediği kişi ile evlenememe, Öğrenim başarısızlığı yer almaktadır.

intihar kayseri

Son günlerde 8 Eylül ve 8 Ekim 2023 tarihlerinde Kayseri’de intihar edenler :

13 Eylül 2023

Kayseri Şehir Hastanesi’nde tedavi olmak için giden ve kendisinden bir daha haber alınamayan 34 yaşındaki Salih Y. Yemliha mahallesi Kıbrıs Caddesi üzerinde bir evin bahçesinde kendini asarak yaşamına son verdi.

20 Eylül 2023

Kayseri’nin Talas ilçesi Yenidoğan Mahallesi Çimenli Caddesi’nde 14 katlı binada meydana gelen olayda A.E.B. (14), 12’inci kattaki ikametinin penceresinden intihar etti.

21 Eylül 2023

Kayseri’nin Kocasinan ilçesi Erkilet Ertuğrul Gazi Mahallesi Erkovan Caddesi’nde 17 yaşındaki genç kız S.T 10. kattan atlayarak intihar etti.

29 Eylül 2023

Edinilen bilgiye göre, Alpaslan Mahallesi Şehit Üsteğmen Mustafa Şimşek Bulvarı üzerinde bulunan bir ikamette meydana gelen olayda; bunalımda olduğu iddia edilen C.P. tabancayla kafasına ateş etti. 

5 Ekim 2023

Kayseri Erkilet’te meydana gelen acı olayda 28 yaşındaki Uğur M. ismindeki genç sosyal medya hesabından annesine; “Karanlıktayım anne” diye not bırakarak intihar etti.

8 Ekim 2023

Kocasinan ilçesine bağlı Yenimahalle 3552. sokak üzerinde meydana gelen olayda, psikolojik sorunları olduğu iddia edilen H.E. (30), tabanca ile kendisine ateş ederek intihara teşebbüs etti. Şahıs ağır yaralandı

8 Ekim 2023

Kayseri’nin Develi ilçesinde 4 gündür kayıp olan Cengizhan K.’nın cansız bedeni metruk bir binanın sundurmasında asılı olarak bulundu.