Kayseri TOGG Test Sürüşü Formu

Yerli ve Milli araba olan TOGG T10X Modeli şehrinize geliyor. Test sürüşü yapmak için aşağıdaki formu doldur.

Yerli ve Milli araba

TOGG T10X sürmek için sizin şehrinize geliyor. TOGG 21 ve 24 Mart tarihlerinde Kayseri’de olacak. Test sürüşü yapabilirisiniz.

Türkiye’nin Otomobili Girişimi Grubu (Togg), bir T10X satın almayı düşünen vatandaşlar için önemli bir karar aldı. Şirket; Kayseri, Erzurum, Samsun ve İstanbul’da test sürüşü günleri başlattı. Aracı satın almayı düşünen vatandaşlar, önce deneme sürüşü yapabilecekler.

togg-kayseri-drift
togg-kayseri-drift

Kayseri’de Kayseripark AVM, Erzurum’da Havuzbaşı Meydanı, İstanbul’da Akasya Avm, Samsun’da Piazza Samsun merkezinde test sürüşleri gerçekleştirilecektir. Test sürüş günleri ise 21-22-23-24 Mart tarihlerinde olacak.

Eğer siz de Togg T10X satın almayı düşünüyor ancak öncesinde test sürüşü yapmak istiyorsanız, buradaki bağlantı üzerinden Togg’un internet sitesine gitmeniz ve karşınıza çıkan formu doldurmanız gerekiyor. Bu formu doldurup sisteme kaydettiğinizde Togg için deneme sürüş maceranız resmen başlamış olacak.

Aşağıdaki formu doldurup katılmak istediğiniz etkinlik yerini ve tarihini seçebilirsiniz. Ekip arkadaşları size ulaşıp randevunuzu oluşturacaklar. İyi sürüşler dileriz.

Test Sürüşü Formu için TIKLA