Kayseri Şehir Hastanesi 2025 Yılına Randevu Verdi

Kayseri Şehir Hastanesi Kayseri’de bir hastaya 2025 yılına randevu verdi.

Kayseri Şehir Hastanesi Kayseri'de

Kayseri’nin aynı zamanda tanınmış fenomeni (Kaptan38) Mehmet Zeki Karakuş isimli vatandaşa Kayseri Şehir Hastanesi 1 yıl 4 gün sonraya randevu verdi.

Mehmet Zeki Karakuş, eşini mide ağrısı şikayeti ile 12 Ocak 2024’te Kayseri Şehir Hastanesi Dahiliye bölümüne götürdü. Burada yapılan tetkikler sonucunda Dahiliye bölümü hastayı Endoskopi – Kolonoskopi bölümüne sevk etti. Endoskopi işlemi yapılması için randevu tarihi 16.01.2025 perşembe saat 08:07’ye verildi. Bunu gören hasta yanlışlık olduğunu düşündü ve tekrar memur arkadaşa sorduğunda gerçek olduğunu öğrenince şok oldu.

Mehmet Zeki Karakuş sosyal medyada bir video yayınlayarak bu duruma şöyle isyan etti.

“Sevgili dostlar herkese merhabalar, Bunu özellikle Sayın Sağlık Bakanımızın görmesini istiyorum. Bakın ben bugün hastamı Kayseri Şehir Hastanesi’ne götürdüm. Dahiliye bölümü bizi endoskopi bölümüne sevk etti. Böyle bişey olamaz, bunda bir yanlışlık var herhalde dedim ve oradaki görevli memura tarihi göstererek yanlışlık olup olmadığını sordum. O da yanlışlık olmadığını söyledi. 16 Ocak 2025 perşembe tarihinde randevuya gidilecekmiş. Bu hastamın o zamana kadar başına bir şey gelirse acaba bunun suçlusu kimdir?”

Paylaşılan video kısa sürede gündem oldu ve randevu tarihini gören vatandaşlar şok oldu. İşte vatandaş tarafından paylaşılan o video :

https://youtube.com/shorts/CaKb9gQFLzo?si=YTzKQSHc5jKMl_x6