reklam ver kayseri

Kayseri İş İlanlarına Başvur

İşkur tarafından Kayseri’de eleman ilanları günlük olarak yayınlanmaktadır. Kayseri 2024 yılı iş ilanları güncellendi.

İşkur tarafından Kayseri'de eleman

Kayseri İşKur sayfasında her meslekten iş ilanları paylaşılmaya devam ediyor. Şu an güncel olan iş ilanları şunlardır. Kayseri güncel iş ilanlarını bu sayfamızdan bulabilirsiniz.

Kayseri’de çeşitli firmalarda istihdam edilmek üzere Aşçı, Mutfak Görevlisi, Teknik Servis Elemanı, Kaynakçı, Beden İşçisi, Terzi, Elektrikçi, Paketleme İşçisi, Mobilya Döşeme İşçisi, Temizlik Görevlisi, Satın alma uzmanı, Sevkiyat Görevlisi, Kalite Kontrolcü, Büro işçisi, Ön muhasebeci, Pazarlamacı, Otobüs Muavini gibi mesleklerden eleman aranmaktadır.

Şu an itibari ile Kayseri’de İŞKUR’da 993 eleman ilanı bulunmaktadır. Bu ilanlara İşKur sayfasından online işlemlerden E-Devlet şifrenizle giriş yapıp başvurabilirsiniz.

Aşağıdaki linkten Kayseri’de yayınlanan eleman ilanlarını bulabilirsiniz. İlgili ilanın üzerine tıkladıktan sonra ilanların İş Tanımını, başvuru şartlarını görüp, ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

İlanlara Başvuru Süreci :

1- İşkur’a gi̇ri̇ş i̇çi̇n TIKLAYINIZ. i̇şkur web sitesine tc kimlik numara ve şifreniz ile giriş yapınız. Sadece resmi̇ web siteden şifre i̇le giriş yaptığınız ve başvuruyu tamamladığınız takdirde işveren iletişim bilginlerine ulaşabileceksiniz.

2- Özgeçmiş alanında bulunan meslek ve öğrenim bilgileriniz i̇le başvuracağınız i̇landaki̇ bilgilerin aynı olmasını sağlayınız.

3- İlan sayfasının en sonundaki̇ “başvur” butonuna tıklayınız ve başvurunuzu tamamlayınız daha sonra firma ile iletişime geçebilirsiniz.