reklam ver kayseri

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İhaleleri

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından, şehrin muhtelif yerlerinde bulunan arsa ve dükkânlar konut alanı arsası ihale ile satılacak.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından,

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından, şehrin muhtelif yerlerinde bulunan arsa ve dükkânlar konut alanı arsası ihale ile satılacak.

kayseri-belediye

Kocasinan ilçesi Güneşli Mahallesi’nde bulunan 60 adet konut alanı arsası ihale ile satılacak.

Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan şehrin muhtelif yerlerindeki 14 adet arsa, “Açık Teklif Usulü” ihale ile ayrı ayrı satılacak. Öte yandan yine mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan şehrin muhtelif yerlerindeki 5 adet arsa ise “Kapalı Teklif Usulü” ihale ile ayrı ayrı satılacak. Kocasinan ilçesi, Şeker Mahallesi’nde bulunan mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesine ait olan 5 adet dükkân ise “Açık Teklif Usulü” ihale ile tek tek satılacak.

Satılacak 14 adet arsanın ihalesi 15 Ağustos 2023 Salı günü saat 14.10’da, satışı yapılacak 5 adet arsanın ihalesi 15 Ağustos 2023 Salı günü saat 13.50’de ve satılacak 5 adet dükkânın ihalesi ise 15 Ağustos 2023 Salı günü 14.00’te gerçekleştirilecek.

Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu’nda gerçekleşecek ihale için son müracaat, 15 Ağustos 2023 Salı günü ihale saatinden evvel olarak kararlaştırılırken, 14 adet arsa ile 5 adet dükkan ihalesine katılmak isteyen vatandaşlar da müracaatlarını Büyükşehir Belediyesi Gelir Müdürlüğü’ne, 5 adet arsa ihalesine katılmak isteyen vatandaşların ise müracaatlarını Kararlar Şube Müdürlüğü Kalemi’ne yapabilecek.

Mülkiyeti Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan Kocasinan ilçesi Güneşli Mahallesi’nde bulunan 60 adet konut alanı arsası, “Açık Teklif Usulü” ihale ile ayrı ayrı satılacak.

Satılacak 60 adet konut (villa parseli) alanı arsasının ihalesi 16 Ağustos 2023 Çarşamba günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek.

Kadir Has Kongre Kültür ve Sanat Merkezi Salonu’nda gerçekleşecek ihale için son müracaatın, 15 Ağustos 2023 Salı günü en geç saat 16:30’a kadar olduğu belirlenirken, ihaleye katılmak isteyen vatandaşlar da müracaatlarını Büyükşehir Belediyesi Gelir Müdürlüğü’ne yapabilecek.

ŞEHRİN MUHTELİF YERLERİNDE BULUNAN 5 ADET ARSA İHALE İLE AYRI AYRI SATILACAKTIR.
Detaylı bilgi için tıklayınız
ŞEHRİN MUHTELİF YERLERİNDE BULUNAN 14 ADET ARSA İHALE İLE AYRI AYRI SATILACAKTIR.
Detaylı bilgi için tıklayınız
KOCASİNAN İLÇESİ, ŞEKER MAHALLESİNDE BULUNAN 5 ADET DÜKKAN İHALE İLE SATILACAKTIR.
Detaylı bilgi için tıklayınız

KOCASİNAN İLÇESİ GÜNEŞLİ MAHALLESİNDE BULUNAN 60 ADET KONUT (VİLLA PARSELİ) ALANI ARSASI İHALE İLE SATILACAKTIR.

Detaylı bilgi için tıklayınız