reklam ver kayseri

Kaybolan Eşyanızı Konumdan Bulma

Kaybolan bisiklet, motor, eşya gibi nesneleri kolaylıkla bulmanız mümkün.

Kaybolan bisiklet, motor, eşya

Kaybolan bisiklet, motor, eşya gibi nesneleri kolaylıkla bulmanız mümkün.

Asla kaybetmeyin. 500 güne kadar dayanıklı geliştirilmiş pil ömrü, IP67 toza ve suya dayanıklılık derecesi, aradığınızı kolay bulmanızı sağlayan Pusula Görünümü ve Yakınlarda Ara özellikleriyle Galaxy SmartTag2, değerli eşyalarınızı kaybetmemenizi ve basit bir tıklamayla çeşitli Nesnelerin İnterneti cihazlarını kontrol etmenizi sağlar.

smart tag 2
smart tag 2

Kolay tarafından bakın: Yeniden tasarlanan Galaxy SmartTag2, kolayca kullanılan ve taşınan, IP67 toza ve suya dayanıklılık derecesiyle de dayanıklı bir yapıya sahiptir. Nesnelerin İnterneti cihazlarınıza uzaktan erişim sağlar ve 500 güne kadar, hatta Güç Tasarrufu Modunda %40’a kadar daha fazla süreyle hayatta kalır.

En son nerede görmüştüm diye düşünmenize gerek yok. Yeni bir Galaxy SmartTag2 için kayıt oluşturun ve SmartThings Find uygulamasını kullanmaya hemen başlayın. Kullanımı kolay UX ile artık aradığınızı bulmak için çok kolay bir yönteminiz var.

Bir şey mi kayboldu? Yakınlarda ara özelliğini açtığınızda Pusula Görünümü size kolay talimatlar verir. Hala bulamadıysanız SmartTag2’niz SmartTag’i Çaldır özelliğiyle sizi arayabilir.

Kayıp Modu’yla bulun

Kaybolan eşyalarını geri getirir. Kayıp Modu etkinleştirildiğinde, Galaxy SmartTag2’nin NFC (Yakın Alan İletişimi) özelliği işletim sistemi fark etmeksizin, eşyanızı bulan kişinin akıllı telefonunda sizin kayıtlı iletişim bilgilerinizi ve mesajınızı gösterir.

SmartTags 120 metre Bluetooth menziline sahiptir. Gerçek performans, kullanılan çevreye bağlı olarak farklılık gösterebilir.

SATIN ALMAK İÇİN TIKLA