İrem Derici – Delil Küfürlü

İrem Derici’nin yorumu, Mahzen Media etiketi ve 4K klibi ile İrem Derici Delil şarkısı Youtebe’de yayında. İrem Derici dinle.

İrem Derici'nin yorumu, Mahzen

Sözü ve müziği Doğanay Karadeniz’e ait olan ve aranjesi Mustafa Ceceli’ye ait olan “Delil”, İrem Derici’nin yorumu, Mahzen Media etiketi ve 4K klibi ile İrem Derici Delil şarkısı Youtebe’de yayında.

Türk popunun parlak yıldızı İrem Derici, dillerden düşmeyen şarkıları ve enerji dolu sahne performanslarıyla büyük bir hayran kitlesini peşinden sürüklemeye devam ediyor.

İrem Derici – Delil şarkı sözleri

Bu yolu bitiremedim yüklerin omzuma
Hep kötü günleri kaldı yanına kar
Güzel günler sana da bana da dar artık
Unutma bunu

Bu Savaşı yenemedim
Hep kaderin oyunu çıktı galibi
Mağlubum sana aşk
O son günler her şeyi koydu ortaya, senin ne olduğunu
Bu yara kapansa geçiremez özlemini
Yakarım geceleri bulama delillerini yar
Severek ayrılana ne denir anlasana
Ya da arama bi nedenini

İrem Derici’nin Delil şarkısını yapay zeka ile sözlerini değiştirilecek küfürlü olarak şarkısını yapıp Tiktok’ta paylaştılar. İrem Derici ise küfürlü şarkıyı paylaşarak ‘Çıkardığım şarkının küfürlü versiyonu daha çok sevilince ben’ yorumuyla paylaştı.

İşte yapay zeka ile yapılan o küfürlü delil şarkısı :

Pop şarkıcısı İrem Derici 21 Mart 1987’de İstanbul’da doğdu. Dört yaşında org çalmaya başlayan Derici, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı, Piyano Bölümünü liseyle beraber bitirdi. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sosyoloji bölümünü bitirdi.