İnci Taneleri Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak

Fragmanı ile gündem olan Kanal D’de yayınlanacak olan İnci Taneleri dizisi ne zaman yayınlanacak ?

Fragmanı ile gündem olan

Fragmanı ile gündem olan Kanal D’de yayınlanacak olan İnci Taneleri dizisi ne zaman yayınlanacak ?

Yıllar sonra ekrana dönüş yapmaya hazırlanan Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri dizisinin yayın tarihi belli oldu. Yılmaz Erdoğan’ın hem yazıp hem de Azem Yücedağ karakterine hayat vereceği İnci Taneleri dizisi Kanal D’de başlıyor!

İki yıl boyunca özverili bir hazırlık sonucu ortaya çıkan İnci Taneleri, insanları birbirine bağlayan pamuk ipliği üzerine bir hikâyeyi seyirci ile buluşturacak.

BKM Yapım imzalı dizinin oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan’ın yanı sıra Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi deneyimli isimlerin yer aldığı “İnci Taneleri”, cezaevi geçmişi, büyük bir sırrı barındıran baş karakteri Azem Yücedağ’ın yaşam mücadelesini ve umut dolu hikayesini izleyicilere aktaracak.

Karısı ve iki çocuğuyla mutlu bir hayatı olan Azem, öğrencilerinin çok sevdiği bir edebiyat hocasıyken tek bir gecede hayatı baştan ayağa değişir. Yıllarını dört duvar arasında geçiren Azem hapishaneden çıktığında tek bir amacı vardır. Çocuklarını bulup, onlarla yeniden bir masa etrafında oturabilmek. Lakin Azem’in unuttuğu bir şey vardır. Zaman; Azem’in çocukları için de aynı şekilde zor geçmiş, artık onlar da zamanın zembereğinden geçip bambaşka hayatlar kurmuşlardır….

Oyuncular: Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç, Yasemin Baştan, Mustafa Yıldıran, Orkuncan İzan, Mücahit Koçak, Ülkü Hilal Çiftçi

Senaryo: Yılmaz Erdoğan Genel Sanat Yönetmeni: Yılmaz Erdoğan Yönetmen: Şenol Sönmez Yapım: BKM

Fragman’da Hazar Ergüçlü’nün pavyondaki performansıyla öne çıkan dans sahnesi herkesi heyecanlandırdı.

İnci tanelerinin yayın tarihi ve saati belli oldu. Dizi 25 Ocak 2024 Perşembe günü saat 20:00’de Kanal D ekranlarında olacak.

Diziden çarpıcı diyalogların da yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz yine sosyal medyanın gündemine oturdu. Yılmaz Erdoğan’ın “Azem Yücedağ” karakteri ile bir kez daha izleyici karşısına çıktığı tanıtımda Azem’in ölen eşinin mezarının başında “Merhaba sevgilim, merhaba…” diyerek gözyaşlarına boğulduğu anlar ve “Fail” kitabı detayı hikayeye dair merakı iyice artırdı.

DİZİYİ İZLEMEK İÇİN TIKLA

İnci Taneleri Fragmanlarını izle :