İbrahim Keloğlan Kimdir ?

Dün sosyal medyada çokça paylaşılan Kedi katili İbrahim Keloğlan isimli şahıs kimdir ?

Dün sosyal medyada çokça

İbrahim Keloğlan, İstanbul Başakşehir’de bir sitenin Eros isimli kedisini 6 dakika boyunca tekmeleyerek öldüren bir canidir. Bu şahıs iyi hal indirimi aldı ve maalesef serbest bırakıldı. Sitenin güvenlik kameralarına yansıyan görüntülere rağmen bu kedi katili şahıs halen tutuklanmadı.

Dakikalarca süren işkence sonucu Eros, hayatını kaybetti.

Kedi katili Keloğlan’ın oturduğu sitenin önünde protesto gösterisi var. Savcılık ise serbest kalma kararına itiraz etti.

X’te #ibrahimkeloglantutuklansın etiketiyle 300 binden fazla gönderi atıldı.

Bu ülkede bir kediye merdiven boşluğunda işkence yapıldı. Kedi tekmelendi. Kedinin kaçma çabası yetmedi, bu seferde öldürüldü. Hepsi kameraya yansıdı. Sanık iyi hal indirimi alarak serbest bırakıldı. Tepkiler çığ gibi büyüyor.

İstanbul’da oturduğu sitenin asansörüne giren bir kediyi altı dakika boyunca döverek öldüren İbrahim Keloğlan, bir yıl altı ay hapis cezasına çarptırıldı. 

Mahkeme, İYİ HAL İNDİRİMİ yaparak cezayı bir yıl üç aya düşürdü.

İbrahim Keloğlan’ın oturduğu sitedeki komşuları kapısına not bırakarak tepki gösterdi, ardından evin önünde komşuları tarafından protesto edildi. Site sakinleri “Sitede katil istemiyoruz” diyerek eylemde bulundular.

Bu karara itiraz etmek ve imza atmak için TIKLAYIN

Aşağıdaki fotoğrafı bulanan savunmasız zavallı bir kedi nasıl katledilebilir. Bizler de bu caninin en ağır ceza almasını temenni ediyoruz. Hakkını Arayacağız…