reklam ver kayseri

Evli ve Bekar Kadınlara PTT’den 15 Bin TL Destek

PTT ve Aktif Bank, kadınları ekonomik olarak desteklemek amacıyla kadınlara 15 bin TL destek verecek.

PTT ve Aktif Bank,

Evli yada bekar durumuna bakılmaksızın her başvuran kadınlara 15 bin tl destek. Sizde hemen başvuru yapın. Bu proje, kadınların ekonomik özgürlüklerini desteklemeyi ve maddi sıkıntılarını hafifletmeyi amaçlıyor.

Başvuru yapmak çok basit. Cep telefonunuzdan KREDİ yazıp boşluk bırakıp TC noyu yazdıktan sonra 3050’ye sms atarak başvuru yapabileceksiniz. Başvuru sonucunuz size sms olarak gelecektir.

Kredi başvurusunu tamamlayan tüm kadınlar, PTT ve Aktif Bank kapsamında şartların uygunluk durumunda kredileri onaylanacaktır ve PTT yada Aktif Bank’tan paralarını çekecektir.

Ev hanımları için sunulan 15 bin TL destek ödemesi için şimdi başvuralabilirsiniz.

kredi para
kredi para

Ev hanımları için sunulan 15 bin TL destek ödemesi ile ilgili daha kapsamlı bilgileri PTT aracılığıyla veya Aktif Bank’ın resmi web sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

Devlet sağladığı destek ödemelerini sürekli ya da tek seferlik olarak yaparken, kadınlara 15.000 TL destek ödemeleri ise başvuruların onay almasından sonra geçen 15 gün süre içerisinde hesaplara aktarılıyor.

Evli yada bekar ev hanımları PTT şubelerine gitmeye gerek kalmadan sms atarak destek kredisine başvuru yapabilirler. Özellikle kredi notu düşük olan vatandaşlara yönelik bu kampanya, başvuru sonucunu sadece 3 dakika içinde cep telefonunuza bildiriyor.

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, cep telefonlarının mesaj bölümüne giderek “KREDİ” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaralarını ekleyip 3050 numarasına göndererek anında başvuru yapabilirler.