reklam ver kayseri

Dilan Polat Kimdir ?

Son günlerde ismi sosyal medyada çok anılan Dilan Polat Kimdir ? Dilan Polat ne iş yapıyor ?

Son günlerde ismi sosyal

Son günlerde ismi sosyal medyada çok anılan Dilan Polat Kimdir ? Dilan Polat ne iş yapıyor ?

Dilan Polat, 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İnstagram’dan paylaştığı videolarla fenomen haline gelen Dilan Polat evli ve 2 çocuk annesidir. Dilan Polat’ın şu an İnstagram’da 7 milyon takipçisi bulunmaktadır.

Dilan Polat iş hayatına önce doğum fotoğrafçılığı ile başlamış ve bir çok ünlü ismin fotoğrafçılığını yapmıştır.

Genç yaşta annesini kaybetti. Teyzeleri tarafından büyütülen Dilan Polat, daha sonra ise ablası ile birlikte güzellik merkezi açtı ve yakaladığı başarı ardından şube sayısını çoğalttı. 

İş adamı olan babasını beyin tümörü nedeniyle kaybeden Dilan Polat, yıllar sonra hayatıyla ilgili bir gerçeği itiraf etmiş, annesinin babası tarafından öldürüldüğünü açıklamıştı.

Dilan Polat’ın 6 yıldır işlettiği güzellik merkezinin şu an 130 şubesi bulunmaktadır. Ayrıca son günlerde çıkardığı Enerji şarkısı Youtube’de toplam 63 milyon kez izlendi.

Lüks hayatı ile çektiği videolarla ve sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Dilan Polat ve 18 yıldır beraber olduğu eşi Engin Polat ile son günlerde gündemden düşmüyor.

Dilan Polat, eşinin dünya genelinde büyük bir başarıya imza attığını ve bu işi yaparak servetlerini oluşturduğunu söyledi.

1 Kasım’da İstanbul merkezli 6 ilde düzenlenen operasyonda, haklarında soruşturma başlatılan ve şirketlerinde arama yapılan Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın da aralarında bulunduğu 14 şüpheli gözaltına alındı.