Depremi Tahmin Eden Whatsapp Grubu

Deprem tahmini whatsapp grubu deprem öncesi sizleri uyarmak için kurulmuştur.

Deprem tahmini whatsapp grubu

Ömer Özkan tarafından kurulan Afet Tespiti ve Arama Kurtarma Derneği Whatsapp gruplarında deprem tahminlerinde bulunarak insanları uyarıyor.

AFET TESPİTİ VE ARAMA KURTARMA DERNEĞİ AMAÇ VE HEDEFLERİ:

HAARP frekans sistemlerini takip etmekle birlikte, siz değerli takipçilerimizi depremlerden 48 saat önce haberdar etme gayretindeyiz. Milletimizin deprem felaketlerinden maddi ve manevi olmak üzere hiçbir sorun yaşamamalarını amaçlıyoruz. Ayrıca geniş bir kitleye erişerek, daha fazla hayat kurtarmayı hedeflemekteyiz. Bu amaç ve hedefler doğrultusunda, bizlerle beraber olan değerli takipçilerimiz sizlere teşekkürlerimi sunuyorum.

Tokat’ta kurulan Atak_der Whatsapp’ta 10 tane grup kurmuş ve her sabah ve akşam deprem tahminlerinde bulunarak insanları huzurla uyumaları için ellerinde geleni yapıyorlar. Ayrıca gruplar akşam saat 21:00 ile 21:15 arasında sohbete açılarak vatandaşlar merak ettiği soruları uzmanlara sorabiliyor.

Atak-Der sloganı şöyle : Her fırsatta dile getirdik, tekrardan getiriyoruz. Birilerinin elini taşın altına koyması gerekiyordu; biz o taşın altına değil elimizi, gövdemizi bile koymaya hazırız.

Deprem Tahmini Whatsapp grubuna aşağıdaki linkten katılabilir ve deprem uyarılarını takip edebilirsiniz.

Whatsapp Grubuna Katılmak için TIKLA