Bu Mahallede Yaşayanlar Dikkat ! 11 mahallede su kesintisi

Bu Mahallede Yaşayanlar Dikkat ! KASKİ Genel Müdürlüğü Kayseri’de 11 mahallede gün boyu su kesintisi olacağını duyurdu.

Bu Mahallede Yaşayanlar Dikkat

KASKİ Genel Müdürlüğü Kayseri’de 11 mahallede gün boyu su kesintisi olacağını duyurdu.

Kayseri’nin Kocasinan ilçesine bağlı aşağıdaki mahallerde içme suyu bağlantı çalışması nedeniyle 7 Aralık 2023 perşembe günü gün boyu su kesintisi yaşanacaktır.

Su kesintisi yaşanacak mahalleler

KOCASİNAN İLÇESİ – Osmangazi, General Emir, Ertuğrul Gazi, Camikebir, Oruç Reis, Mithatpaşa, Yeşil, Boztepe, Sancaktepe, Erkilet ve Elagöz Mahalleleri’nde içme suyu bağlantı çalışması nedeniyle 07.12.2023 tarihinde 09.00-20.00 saatleri arasında planlı su kesintisi yaşanacaktır.

Su kesintisi nedeniyle mağdur olmamak için gerekli önlemleri almanız önemlidir. Detaylı bilgi için ALO 185 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Abonelerimize sağlıklı, kaliteli ve yeterli miktarda içme suyu iletimi sağlamak adına Kocasinan ilçesinde, Osmangazi, General Emir, Ertuğrul Gazi, Camikebir, Oruçreis, Mithatpaşa, Yeşil, Boztepe, Sancaktepe Mahalleleri ile Erkilet ve Elagöz Mahalleleri’nin bir kısmına içme suyu bağlantı çalışması nedeniyle 07 Aralık 2023 Perşembe günü 09.00-20.00 saatleri arasında planlı olarak su kesintisi uygulanacaktır. Abonelerimize önemle duyurulur.”

Kaski’den güncel duyurular

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç: 21 adet ‘Atıksu Arıtma Tesisi’ hayırlı olsun.