Ana Sayfa Arama Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

26 Kasım 2023 Kayseri Vefat Edenler

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından Kayseri’de 26 Kasım 2023 Pazar günü vefat ilanları yayınlandı.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından

Kayseri Büyükşehir Belediyesi ve Talas Belediyesi tarafından Kayseri’de 26 Kasım 2023 Pazar günü vefat ilanları yayınlandı.

Bu sayfada Kayseri Kocasinan ve Melikgazi merkez ilçelerinde vefat eden kişilerin vefat bilgilerini sorgulayabilirsiniz. Vefat edenlerin Ana ve Baba adı, Doğum yeri ve yılı, taziye adreslerini ve mezarlık bilgilerini öğrenebilirsiniz. Vefat İlanları Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından günlük paylaşılmaktadır. Vefat Edenlere Cenabı Hak’tan Rahmet, Yakınlarına Başsağlığı Dileriz.

Kayseri’de bugün 2 kişi, Kasım ayında ise toplam 177 kişi hayata veda etti.

26 Kasım 2023 Pazar günü yayınlanan vefat ilanları aşağıdaki gibidir.

HÖRMET ALTUNTAŞ ŞEVKİ / KİRAZ SIZIR / 1945 ORG.HULUSİ AKAR CAMİ ÖĞLE T.BURUN: 6. KAPI (Ada:56, Parsel:31) FEVZİ ÇAKMAK Mah. BOZANTI Sokak/Cadde No:100 KOCASİNAN/KAYSERİ

SELAHATTİN DOĞAN MEHMET / FATMA BAŞHOROZ / 1947 ORG.HULUSİ AKAR CAMİ ÖĞLE ERKİLET BÜLBÜLPINARI MEZ. (Ada:11, Parsel:27) TURGUT REİS Mah. BİRGÜL Sokak/Cadde No:16 KOCASİNAN/KAYSERİ

Kayseri’de ise aşağıdaki vereceğimiz linkten mezar yerini ve konumunu öğrenebilirsiniz. Vefat eden kişinin adını soyadını bilgilerini girerek mezar yerinin konumunu, parsel ve paftasını, hangi mezarlıkta olduğunu öğrenebilirsiniz.