Zincidere 100.yıl Mesire Alanı Yol Tarifi | GarajKayseri.com
Zincidere 100.yıl Mesire Alanı Yol Tarifi | GarajKayseri.com
Zincidere 100.yıl Mesire Alanı Yol Tarifi

Zincidere 100.yıl Mesire Alanı Yol Tarifi

Kayseri Talas Belediyesi tarafından Kayseri’nin yeni gözde mesire alanı olan Zincidere 100.yıl Mesire Alanı hizmete açıldı.

Mesire alanında zincidere göleti bulunuyor. Mesire alanında yer bulmak için özellikle hafta sonu erken gidin. Mesire alanına giriş ücretsizdir. Bu mesire alanında mangal ve semaver yakmak yasaktır. Ancak getirdiğiniz eti ücretsiz pişirme alanlarında pişirebilirsiniz.

Piknik yapmak, kahvaltı yapmak, yürüyüş yapmak, gölet etrafında manzara izlemek, ata binmek, çay içmek isteyenlerin tercih edebileceği mesire alanı yoğun ilgi görüyor.

Zincidere 100.yıl Mesire Alanında restoran, mescid, kafeterya, lavabo, amfi, teras, yemek pişirme alanı, oturma alanı ve kamelyalar bulunmaktadır.

19 bin metrekare yüzey alana sahip alanda yürüyüş, bisiklet parkuru ve binicilik için at yolu bulunmaktadır.

Bu alanda mangal yakmak yasak olduğundan etinizi doğalgazlı pişirme alanlarında pişirebilirsiniz.

Zincidere 100.yıl Mesire Alanı Konumu :

Konum için TIKLA

Mesire alanı pazartesi kapalıdır. Diğer günler ise saat 23:00’e kadar açıktır. Mesire alanı Kayseri şehir merkezine 17 km mesafede bulunmaktadır.

Zincidere 1. Komanda Tugay Komutanlığı yanında yer almaktadır.

Yalnızca Talas’ın değil bütün Kayseri’nin en gözde mesire alanı olacak Zincidere 100. Yıl Mesire Alanı’nda aydınlatma çalışmaları Işıl ışıl görüntüsüyle tamamlandı.

YAZAR HAKKINDA

Garaj Kayseri Garaj Kayseri Web Sitemizde ; Kayseri ve Türkiye Haberleri, Trafik Haberleri , Araba Teknik Bilgiler ile ilgili yazılar bulunmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar