reklam ver kayseri

Yaratılan Dizisini Full İzle

Çağan Irmak’tan Netflix’e özel yepyeni harika bir dizi : YARATILAN FULL İZLE

Çağan Irmak'tan Netflix'e özel

Çağan Irmak’tan Netflix’e özel yepyeni harika bir dizi : YARATILAN

Tüm iyi niyetine rağmen karnavalda İhsan’ın başı belaya girer. Ziya çiftlikte huzurlu bir hayat sürmek istese de yaşadıklarını bir türlü aklından çıkaramaz.

Toplam 8 bölüm yayınlanan dizinin oyuncu kadrosunda Taner Ölmez, Erkan Kolçak Köstendil, Engin Benli, Şifanur Gül, Bülent Şakrak, Sema Çeyrekbaşı, Şehsuvar Aktaş, Ekremcan Arslandağ, Durul Bazan, Şennur Nogaylar bulunuyor.

Yetişkinlik düzeyi +18 ve dizide şiddet, cinsellik, çıplaklık, argo, madde kullanımı, intihar, kendine zarar verme uyarısı bulunmaktadır.

netflix

Ünlü yönetmen Çağan Irmak’ın ‘Frankenstein’ adlı klasik eserden uyarladığı bu sürükleyici dizi 19. yüzyılda İstanbul’da geçiyor.

Dizinin Bölüm Bilgileri

1-Onu İyileştir

Gizemli bir yaratık, ölmek üzere olan bir adamı karlarla kaplı bir köye getirir. Tıp eğitimi almak için İstanbul’a giden Ziya hem ailesini hem âşık olduğu Asiye’yi ardında bırakır.

2-Kafamdaki Sesler

Yaratık, soğukta açlıkla boğuşan köylülere yiyecek getirir. Mektebin ilk gününde sorun yaşayan Ziya, gizemli ve sıra dışı bir hocayı aramaya çıkar.

3-Kan Sıcak Akmalı

Ziya, deneysel tıp yöntemlerini kendisine öğretmesi için İhsan’ı ikna etmeye çalışır ama birlikte yaptıkları ilk deney felaketle sonuçlanır.

4-Bir Can Doğacak Ölüden

Yaşanan trajediyle sarsılan Ziya, yaptıklarının sonuçlarıyla yüzleşir ve Yunus’tan yardım ister. Asiye ise sevgilisine sürpriz yapmak için İstanbul’a gider.

5-Kıyam

Kir pas içinde ve hasta hâlde Bursa’ya dönen Ziya, aradığı kişiyi bulamaz. İhsan, Vasili’nin kumpanyasına katılır ve burada kendini güvende hisseder.

6-Kimim Ben

Tüm iyi niyetine rağmen karnavalda İhsan’ın başı belaya girer. Ziya çiftlikte huzurlu bir hayat sürmek istese de yaşadıklarını bir türlü aklından çıkaramaz.

7-Adım İhsan’dı Benim

Çocukluklarından beri birbirlerine âşık olan Ziya ve Asiye muradına erer. Karnavaldan kaçmak zorunda kalan İhsan, kendine yeni bir yuva bulur.

8-İnsanla Davam Bitti

Yaratıcısı Ziya ile yeniden buluşan İhsan, ona başından geçenleri anlatır. Köyde patlak veren bir kavga trajediyle sonlanırken bir şahit bulmacanın parçalarını birleştirir.

Dizi Netflix’e ayda 100 TL’ye abone olarak izleyebilirsiniz.

İzlemek için TIKLA