reklam ver kayseri

Rabia Toprak Kimdir ?

Herkesin merak ettiği Fenomen Rabia Toprak kimdir ?

Herkesin merak ettiği Fenomen

Yemek tarifleriyle fenomen olduktan sonra lüks bir hayat yaşamaya başlayan Rabia Toprak vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Sosyal medya fenomeni Rabia Toprak, geniş takipçi kitlesi ile dikkat çekiyor.

Peki, Rabia Toprak kimdir? Rabia Toprak kaç yaşında, nereli? Rabia toprak ne iş yapıyor ?

rabia toprak
rabia toprak

Rabia Toprak 29 Aralık 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Ankaralı olan Toprak, 2013 yılında evlenmiştir. 3 sene önce yayınladığı yemek tarifleriyle fenomen olduktan sonra lüks bir hayat yaşamaya başlayan Rabia Toprak’ın çok sayıda evi, iş yeri ve arabaları olduğu iddia edildi.

Şulemsi, Tayyar-Özlem Öz ve Şuheda Kaya’nın ardından 2020 yılında paylaştığı yemek videolarıyla ünlendikten sonra değişen hayatıyla Rabia Toprak gündem oldu.

Toprak’ın 2021 yılında Dubai’ye gidip geldikten sonra tekstil atölyesi kurduğu, çok sayıda ofis, araba ve evi olduğu ileri sürüldü. Rabia Toprak, Ankara’da ortaokul ve liseyi tamamladıktan sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a taşınmıştır. Üniversitede işletme eğitimi alan Toprak, mezun olduktan sonra bir süre özel bir şirkette çalışmıştır.

Toprak hakkındaki iddialar için sosyal medya hesabından aşağıdaki açıklamayı yaptı.

“Sevgili takipçilerim, sosyal medya hesaplarım üzerinden yapmış olduğum paylaşımların kişisel verilerimi içermesi sebebiyle bu paylaşımların iznim olmadan üçüncü şahıslar tarafından paylaşılması Türk Ceza Kanunu 136. maddesi kapsamında Kişisel Verileri Başkasına Verme, Yayma ve ya Ele Geçirme suçunu oluşturmaktadır. Öte yandan sosyal medya hesaplarım üzerinden yapmış olduğum paylaşımların altına yazılmış olan hakaret içerikli yorumlar da Türk Ceza Kanunu 125. maddesi kapsamında hakaret suçunu oluşturmaktadır. Söz konusu suçları işleyen şahıslara karşı avukatım aracılığı ile suç duyurusunda bulunulacaktır” dedi.

Rabia Toprak’ın Instagram hesabında 2 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Toprak, hesabında yemek tarifleri, günlük hayatı ve gezilerinden fotoğraflar paylaşmaktadır.

İntagram hesabı : rabia.topraak