reklam ver kayseri

Kirli Sepeti 8. Bölüm Fragmanı İzle

Yapımcılığını MedYapım’ın, yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu’nun üstlendiği yeni dizi Kirli Sepeti 8.bölüm fragmanı yayınlandı

Yapımcılığını MedYapım’ın, yönetmenliğini Ece

Yapımcılığını MedYapım’ın, yönetmenliğini Ece Erdek Koçoğlu’nun üstlendiği yeni dizi Kirli Sepeti’nin 8. bölüm fragmanı çok merak ediliyor.

Dizi, ilk bölümüyle 24 Eylül Pazar günü izleyiciyle buluşmuştu.

Filmin konusu,

İstanbul’un zengin muhitlerinden birinde, butik bir sitede çalışan hizmetliler ve onların iş verenlerinin iç içe geçmiş hayatlarını konu edinen dizide; yukarıdakiler ve aşağıdakiler arasındaki büyük uçuruma da tanıklık ediyoruz. Aşkın, sırların, yalanların ve bütün bunlara inat sırt sırta vermiş üç kadının; bazen ağlatan, bazen de güldüren hikayesini izleyeceğiz Kirli Sepeti’nde…

TÜR: DRAM
YAPIM ŞİRKETİ: MEDYAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY
YÖNETMEN: ECE ERDEK KOÇOĞLU

7.Bölümde ne olmuştu ?

İlkkan’ın serbest bırakılması, Songül’ü sevindirse de Songül çocuklarının ondan gizli İlkgül’ün okul parasını ne yaptıklarını sindiremez. İlkgül ve İlkkan’ı, değiştiğini iddia eden Yılmaz ile birbirlerine bırakıp evini terk eder. Tam Yılmaz’ın değiştiğine inanırken ise diğer kadının gelmesi Songül için her şeyi değiştirir.

Kirli Sepeti 8. Bölümüyle 19 Kasım Pazar Saat 20.00’de Fox’ta! Fragman birazdan…

Filmi tvde izleyemeyenler fox’un web sitesinde izleyebilirsiniz.

İZLEMEK İÇİN TIKLA

Kirli Sepeti dizisinin tüm bölümleri yüksek görüntü kalitesi ve hızlı yüklenen yayın özellikleriyle bu sayfada izleyebilirsiniz.