Kayseri'de Nefes Kesen TOGG Slalom ve Drift Show | GarajKayseri.com
Kayseri'de Nefes Kesen TOGG Slalom ve Drift Show | GarajKayseri.com
Kayseri’de Nefes Kesen TOGG Slalom ve Drift Show

Kayseri’de Nefes Kesen TOGG Slalom ve Drift Show

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikte TOGG ile Slalom Gösterisi ve Drift Show yapıldı.

Türkiye’nin yerli ve milli elektrikli aracı TOGG ile düzenlenen Erciyes slalom gösterisi, RHG Enertürk Enerji Stadyumunda gerçekleşti.

Türkiye’nin tek kadın milli ralli pilotu Burcu Çetinkaya’nın katılımıyla Kayseri’de Slalom yarışması ve Drift etkinliği yapıdı. Burcu Çetinkaya TOGG’un etrafında muhteşem Drift Show gerçekleştirdi.

Etkinlikte, Türkiye’nin yerli ve milli elektrikli aracı TOGG ile düzenlenen slalom gösterisi adeta nefesleri keserken, drift show, motosiklet gösterileri, off road, klasik otomobiller, slalom yarışı ve birbirinden farklı gösteriler ile vatandaşlar eğlenceli ve heyecan dolu bir gün yaşadı.

Kayseri’de Nefes Kesen TOGG Slalom ve Drift Show İZLE

Etkinlikte konuşan Milli Savunma Bakanı Akar, büyük ve güçlü Türkiye için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade ederek, “Allah’a çok şükür bu ana kadar ciddi mesafeler kat edildi. Bundan da Kayseri’miz nasibini aldı. Bu konudaki yatırımlarımız ve çalışmalarımız teknik,  teknoloji, havaüssü, havacılık  ve motor sanayi dahil büyük yatırımlar var” dedi. Bakan Akar, konuşmalarına şöyle devam etti: “Sporcu kardeşlerimizle gurur duyuyoruz. Türkiye’nin dört bir yanından gelerek, katıldığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Sizleri kutluyorum. Sağ olun.  Var olun. Ayrıca bir organizasyonu yaptığı için de Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Büyükşehir Belediyemize teşekkür ediyorum

”Başkan Büyükkılıç ise, “Yerli ve milli bir anlayış. Spor bizler için çok önemli. Milli Savunma Bakanımız Hulusi Akar ile birlikte Büyükşehir Belediye’miz ve Melikgazi Belediyesi iş birliğinde düzenlenen TOGG ile Slalom Gösterisi ve Drift Show’a katıldık. Türkiye’nin yerli ve milli elektrikli aracı TOGG ile düzenlenen slalom gösterisi ile vatandaşlar eğlenceli ve heyecan dolu bir gün yaşadı” dedi.

Öte yandan yarışmada dereceye girenler ödül aldı.

YAZAR HAKKINDA

Garaj Kayseri Garaj Kayseri Web Sitemizde ; Kayseri ve Türkiye Haberleri, Trafik Haberleri , Araba Teknik Bilgiler ile ilgili yazılar bulunmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar