Kayseri'de Deprem Son Bilgiler | GarajKayseri.com
Kayseri'de Deprem Son Bilgiler | GarajKayseri.com
Kayseri’de Deprem Son Bilgiler

Kayseri’de Deprem Son Bilgiler

Kayseri art ardına 3 kere sallandı. Kayseri’de Deprem oldu.

07 Mart 2023 tarihinde Kayseri’de 3 büyük deprem meydana geldi. Saat 14:47, 4.9 şiddetinde, Saat 14:53, 4.2 şiddetinde Saat 14:57’de 4.3 şiddetinde deprem meydana geldi.

Meydana gelen depremin merkez üssü İncesu Saraycık ve Hacılar olarak ölçüldü.

Kayseri’de vatandaşlar özellikle Belsin bölgesi depremi çok şiddetli hissetti. Vatandaşlar binaları boşalttı ve herkes dışarıda beklemeye başladı.

Kayseri Vali Yardımcısı Şenol Esmer’den Kayseri’deki depremle ilgili açıklama geldi.

“İlk belirlemelere göre bir olumsuzluk görünmemekte olup, birimlerimiz saha kontrol çalışmalarına devam etmektedir.” – Kayseri Vali Yardımcısı Şenol Esmer

07.03.2023 tarih, saat 14:47 de merkez üssü İncesu ilçemiz olarak belirlenen 4.9 şiddetinde bir deprem meydana gelmiştir. İlk belirlemelere göre bir olumsuzluk görünmemekte olup, birimlerimiz saha kontrol çalışmalarına devam etmektedir.

Depremin meydana geldiği anda Kayseri OSB’de bir taş ocağında çekmeler meydana geldi. Taş ocağı çalışanları büyük panik yaşadı.

Kayseri’de art arda meydana gelen depremin ardından vatandaşlar kendilerini panikle dışarı attı. Araçlarına binen Kayserililer, panikle güvenli alanlara kaçmaya başladı. Bir anda şehrin her noktasında trafik kilitlendi.

YAZAR HAKKINDA

Garaj Kayseri Garaj Kayseri Web Sitemizde ; Kayseri ve Türkiye Haberleri, Trafik Haberleri , Araba Teknik Bilgiler ile ilgili yazılar bulunmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar