reklam ver kayseri

Kayseri’de Bu Markette Her şey Bedava

Kayseri Kocasinan ilçesinde yeni açılan bir dost eli isimli markette ürünler bedava verilmektedir.

Kayseri Kocasinan ilçesinde yeni

Kayseri Kocasinan ilçesinde yeni açılan bir markette ürünler bedava verilmektedir.

Kocasinan Belediyesi tarafından ihtiyaç sahiplerine ücretsiz alış veriş imkanı sunuyor. Yeni açılan ‘Dost Eli Mağaza ile Dost Market 3 Kasım 2023 cuma günü resmi olarak hizmete başladı.

Market Seyrani mahallesi Bekir Yıldız Bulvarı No : 133/B. Fatih Sultan Mehmet Konağı Apartmanı Kocasinan adresinde bulunmaktadır.

Kocasinan’ın Dost Eli; Dost Mağaza & Dost Market; paranın geçmediği tek mağaza ve markettir. Kocasinan İlçe Belediye başkanı Ahmet ÇOLAKBAYRAKDAR “Hep birlikte daha güzel bir dünya için adım atmaya devam ediyoruz. Tüm hemşehrilerimize hayırlı olsun” açıklamasında bulundu.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki, Valimiz Sayın Gökmen Çiçek ve İl Protokolü ile birlikte Kocasinan Belediyesinin düzenlediği “Dost Eli Mağaza ve Market” Açılışı programına katıldı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Sayın Mehmet Özhaseki ve Kayseri Büyük Şehir Belediyesi başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ile birlikte Kocasinan’ın Dost Eli, Dost Mağaza ve Dost Market’in açılışı gerçekleştirildi.

Memduh Büyükkılıç, “Hayırseverlerimiz ile ihtiyaç sahiplerimiz arasında gönül köprüsü kurarak yürekleri ısıtan projemizin hayırlı olmasını diler, böylesine anlamlı bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçiren Ahmet Başkanımıza da teşekkür ederim..” açıklamasında bulundu.

Dost Eli Gıda marketinde bulunan ürünler bağış yolu ile temin edilip barkotlama sistemi ile takibi yapılmaktadır. Gıda ürünleri ihtiyaç sahiplerine verilerek kişi adına faturalandırma yapılır. Yardımı alan kişi ayni yardım teslim faturasını imzalar ve hiçbir ödeme yapmadan alışverişini tamamlamış olur.