reklam ver kayseri

Kayseri’de Bu Kediyi Bulana 1000 Dolar Ödül

Kayseri’de kaybolan kedisi için ailesi kedisini bulana tam 1000 dolar ödül verecek. İşte tüm detaylar.

Kayseri'de kaybolan kedisi için

17 Mart 2024 tarihinde kaybolan ve halen bulunamayan EFE isimli kedi her yerde aranıyor. Çipli olan efe isimli kedi veterinerde çipi okutulduğu zaman ailesi ortaya çıkmaktadır.

Bütün sosyal medya hesaplarından paylaşılan efe isimli kedinin bulunması için ailesi adeta seferber oldu. Aradan 3,5 ay geçmesine rağmen EFE isimli kediden halen ses yok. Ailesi Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde kaybolan kedileri Efe’yi arıyor.

Çipli olan bir kediyi evde tutmak yasaktır.

EFE, 17 Mart 2024 tarihinde Kayseri’nin Melikgazi ilçesi Kaykubat mahallesi Kocatepe caddesinde kayboldu. İsmine duyarlı olan minik dostumuzu ailesi halen arıyor. Efe annesiyle gezmeye geldiği mahallede evin önünde kayboldu.

Kedisi kaybolan E.S, “Osman kavuncu bulvarı, Keykubat mah. Şenyuva sitesi özlem apt bahçesinden kayıp oldu. Bodrumdan Kayseri’ye bir süreliğine ailemin yanına geldiğimizde oldu. Annemin evi zemin kat olduğu için balkondan atlamış ve uzaklaşmış, çevreyi bilmediği için evi bulamadı ve birisi tarafından alındığını düşünüyorum..” ifadelerini kullandı.

Efe isimli kediyi bulup getirene ailesi tarafından 1000 dolar verilecektir. Aşağıdaki resme iyice bakıp gören duyan bilen ve kediyi bulan varsa en yakın veterinere götürüp çipini okutarak ailesini bulabilirsiniz.

efe kedi kayseri
efe kedi kayseri