reklam ver kayseri

Kayseri’de 6 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Videosu

Kayseri’de sığınmacıların yoğun olduğu Eskişehir Bağları Danışmentgazi mahallesinde Suriye uyruklu biri 6 yaşındaki bir çocuğa tecavüz ederken yakalandı.

Kayseri'de sığınmacıların yoğun olduğu

Kayseri’de Suriyeli bir sığıntının 6 yaşındaki bir kıza cinsel istismarda bulunduğu iddia edildi. Eskişehir bağlarında pazar yerindeki bir tuvalette 6 yaşındaki kız çocuğu istismar edildi. Bunu gören vatandaşlar olay çıkardı ve mahallede bütün Suriyelilere ait dükkanlar ve evler ateşe verip yakıldı.

Zanlı tuvalete kitlendi ve emniyet güçlerine teslim edildi. Sığıntının kendisini tuvalete kilitlediği ve tepki gösteren Kayserililer ile Suriyeliler arasında kavga çıktı.

Kayseri’de bir Suriyelinin küçük bir çocuğa cinsel istismarda bulunması üzerine bazı vatandaşlar sokaklara çıktı. Olaylara tepki gösterdi. İddiayı Valilikte doğruladı. Sapığın gözaltına alındığı açıklandı.

Kayseri’de olaylar devam ediyor ve olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Kayseri Valiliği Açıklama:

30.06.2024 tarihinde ilimiz Danışmentgazi Mahallesinde Suriye uyruklu bir şahsın, küçük yaştaki Suriye uyruklu bir çocuğa yönelik taciz davranışı neticesinde emniyet birimlerimizce şahıs gözaltına alınmış olup, çocuğumuz ise birimlerimizce koruma altına alınmıştır.

Konu tarafımızca titizlikle takip edilmekte olup, vatandaşlarımızın itidalli davranarak, resmi makamlarca belirtilen açıklamalar haricinde herhangi bir eylemin içinde olmamaları hususunda kamuoyuna saygıyla sunulur.

Kayseri İl Emniyet Müdürü Atanur Aydın: O şahsın ve ailesiyle ilgili sınır dışı dahil her türlü işlemlerinde size söz veriyorum. Bir hafta sonra tekrar bu mahalleye geleceğim, bu olayla ilgili neler yaptığımızı söyleyeceğim. Tepkinizi gösterdiniz. Sizi anladık, mesajınızı aldık.

Kayseri Milletvekili Mahmut Arıkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Kayseri Valisi Gökmen Çiçek ile görüştüğünü belirtti. Arıkan, paylaşımında. ‘Kayseri Valimiz Sayın Gökmen Çiçek ile görüştüm, suçlunun yakalandığını ve yavrumuzun da güvende olduğunu ifade etti. Provokasyonlara karşı çok dikkatli olmamız gerekiyor. Süreci yakından takip ediyoruz’ ifadelerine yer verdi.

İşte o video