reklam ver kayseri

Kayseri Tren Bileti Fiyatları

Kayseri’de Ankara, Adana, Niğde, Kars, Erzurum, Sivas, Malatya tren bileti fiyatları ne kadar ?

Kayseri'de Ankara, Adana, Niğde,

Kayseri’de tren bileti fiyatları ne kadar ? Tren ücretlerin bu haberimizin detayında bulabilirsiniz.

Kayseri’den trenle yolculuk yapmak isteyenler bu yazımızda Tren bilet fiyatlarını bulabilirsiniz. Kayseri’de hızlı tren seferleri bulunmamaktadır.

kayseri-gar
kayseri-gar

Tren fiyatlarında öğrencilere %15 indirim yapılmaktadır. Ayrıca 13-26 yaşları arasında bulunan gençlere %20 Genç indirimi uygulanmaktadır.

Kayseri’den ERCİYES EKSPRESİ, DOĞU EKSPRESİ, VANGÖLÜ EKSPRESİ, 4 EYLÜL MAVİ, GÜNEY EKSPRESİ ile yolculuk yapmanız mümkündür.

Kayseri’den trenle Adana, Ankara, Niğde, Sivas, Malatya, Elazığ, Erzincan, Bitlis ve Kars illerine yolculuk yapabilirsiniz.

Kayseri tren bileti fiyatları şu şekildedir.

Kayseri – Adana : Tam : 180 TL

Kayseri – Niğde : Tam : 130 TL

Kayseri – Ankara : Tam : 185 TL

Kayseri – Malatya : Tam : 185 TL

Kayseri – Kars : Tam : 305 TL

Kayseri – Sivas : Tam : 155 TL

Kayseri – Erzurum : Tam : 255 TL

Kayseri – Elazığ : Tam : 205 TL

Kayseri – Bitlis Tatvan : Tam : 290 TL

Fiyatlar temel ücretleri gösterir, yatak, kuşet veya ek hizmet fiyatları, tarife indirimleri ve promosyonlar bu ücretlere dahil değildir.

Tren biletlerini aşağıdaki linkten online olarak kredi kartınız ile alabilirsiniz.. Online olarak alınan biletlerde kağıt bilet zorunluluğu bulunmamaktadır. Cep telefonunuza koltuk bilgileriniz, sefer saatleriniz sms ile gelecektir.

Bilet almak için TIKLA

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü olarak 19 Ekim 2023 Perşembe tarihinden geçerli olacak şekilde yolcu taşıma kurallarında güncelleme yapıldı.

Gişe işlemlerinde mevcut durumdaki iade işlem süresi son 5 dakikadan 60 dakikaya, bilet değişiklik ve bilet açığa alma süreleri ise 15 dakikadan 75 dakikaya çıkarıldı. Diğer satış kanalı işlemlerinde iade işlem süresi son 30 dakikadan 75 dakikaya; bilet değişiklik ve bilet açığa alma süreleri 30 dakikadan 75 dakikaya çıkarıldı.

İade işlemlerinde; mevcut durumda sefer gününden önce uygulanan iade kesintisi oranı %10’dan %15’e; sefer gününde uygulanan iade kesinti oranı %20’den %35’e çıkarıldı. Açık bilet kuponu geçerlilik süresi 180 günden 90 güne düşürüldü.