reklam ver kayseri

Kayseri Filistin’e Gidiyor

Kayseri AGD Teşkilatı Pazar günü Filistin’e maddi yardıma gidiyor.

Kayseri AGD Teşkilatı Pazar

Kayseri AGD Teşkilatı Pazar günü Filistin’e maddi yardıma gidiyor.

AGD tarafından 81 ilde eş zamanlı olarak ‘Filistin’e yürüyoruz’ temasıyla büyük yürüyüş ve konvoy düzenleyecek.

22 Ekim Pazar günü gerçekleşecek büyük yürüyüş için 81 ilden kalkacak araç konvoyları Hatay Cilvegözü Sınır Kapısı’nda bir araya gelecek. Sınır kapısında buluşacak olan gençler, Filistin’e destek için büyük miting düzenleyecek.

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) sivil toplum kuruluşudur. AGD teşkilatı olarak Türkiye genelinden binlerce araç ile Hatay’ın Cilvegözü Sınır Kapısı’na konvoy düzenleyecektir. Oradan Filistin’e doğru yürüyerek gidilecektir.

22 Ekim 2023 Pazar günü otobüs kaldırılacak olup otobüs ücreti 400 TL’dir. Filistin’e maddi her türlü destek bulunabilirsiniz. 22 Ekim 2023 Pazar günü saat 14:00’de Hatay Cilvegözü Sınır Kapısı’nda buluşulacak.

Ayrıntılı bilgi için 05331326372 numaralı telefonu arayabilir yada aynı numaradan whatsapp iletişim hattından yazabilirsiniz.

Anadolu Gençlik Derneği, işgalci İsrail’in Gazze Şeridi’ndeki saldırılarına tepki göstermek için konvoy oluşturarak Hatay Cilvegözü Sınır Kapısı’na gidecek.

Konuya ilişkin AGD sosyal medya hesabından yapılan açıklamada “SINIRDAYIZ! Filistinli kardeşlerimize bir adım daha yakın olmak için; tüm Kudüs sevdalılarıyla beraber araçlarımızla konvoy halinde 22 Ekim 2023 Pazar günü Hatay Cilvegözü Sınır Kapısı’na ilerliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.