Getir Kurye Başvuru Formu | GarajKayseri.com
Getir Kurye Başvuru Formu | GarajKayseri.com
Getir Kurye Başvuru Formu

Getir Kurye Başvuru Formu

2015 yılında Nazım Salur tarafından hayata geçirilen ‘Getir‘, ortalama 10 dakika içerisinde “en çok ihtiyaç duyulan ürünleri” geniş kurye ağı aracılığı ile 7/24 kullanıcılarına ulaştıran bir mobil ticaret uygulamasıdır.

getir kurye

Getir’le siparişiniz dakikalar içinde kapınıza gelir. Getir uygulaması kurye ile çalışmaktadır.

Getir Kurye iş başvurusu nasıl yapılır, çalışma şartları nelerdir, ne kadar maaş veriliyor.?

18 yaşını doldurmuş, gerekli eğitim ve sertifikaları bulunan herkes getir kurye iş başvurusu yapmalarında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Getir kurye iş başvurusu için gerekli şartların sağlanmasın durumunda başvuru yapılabilmektedir.

Bu şartlar şunlardır.

Sipariş için hızlı ve güvenli motor kabiliyeti.

Gerekli ehliyete sahip olmak.

Sipariş sağlam ve eksiksiz teslim etmek.

Getir kurye hizmetleri alanında çalışmak isteyen insanların maaşları genellikle asgari ücret baz alınarak verilmektedir. Her işte olduğu yeni işe girenler için ilk basamak olarak asgari ücret olarak ödenmektedir. Zamanla iş tecrübesi olunca maaşları daha da artmaktadır. Tabiki artı bahşiş almanızda mümkündür. Yemek parası olarak aylık multinet yatmaktadır.

İnsanlar başvurularını internette online olarak yaptığı gibi getir bürolarında bulunan insan kaynakları departmanına giderek yüz yüze başvuru da bulunabilir.

Başvuru Yapmak için TIKLAYINIZ

YAZAR HAKKINDA

Garaj Kayseri Garaj Kayseri Web Sitemizde ; Kayseri ve Türkiye Haberleri, Trafik Haberleri , Araba Teknik Bilgiler ile ilgili yazılar bulunmaktadır.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar