reklam ver kayseri

Emeklilere Özel İndirimler için “Emekli Dijital Kimlik Kartı” Al

Emeklilerimize özel yapılan indirimler ve birçok fırsatlardan yararlanmak için Emekli Dijital Kimlik Kartı alabilirsiniz.

Emeklilerimize özel yapılan indirimler

Türkiye Yüzyılının emektarları için e-devlet girişi ile “Emekli Dijital Kimlik Kartı” oluşturabilirsiniz. Emekli Dijital Kimlik Kartı ile Emekliler yılına özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Dijital kart oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Emekli dijital kimlik kartı nasıl oluşturulur?

https://emekliler.gov.tr adresine girin ve ardından yukardaki e-devlet logosuna tıklayıp e-devlet şifrenizle giriş yapın. KVVK metnini onaylayarak devam butonuna basın. Burada bilgilerinizi girerek dijital kimlik kartınızı oluşturabilirsiniz.

Ekranda dijital kimlik kartınızın ön ve arka yüz resmi görünecektir. Kimlik kartınızı yazdır diyerek yazdırabilirsiniz. Burada bulunan QR kod ile emeklilere özel indirimlerden yararlanabileceksiniz.

Gelir ve aylık ödemesi yapılan emeklilerimiz ve hak sahiplerinden eş, anne ve baba 31 Aralık 2024 tarihine kadar kamu kurum ve kuruluşlarına ait sosyal tesislerin ücret tarifelerinden %15 oranında indirimli yararlanabilirler.

Emeklilere özel fırsatları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yukardaki linke tıklayıp, fırsatlardan nerelerde yararlanacağınızı görmek için Konumları Gör butonuna tıklayıp, size en yakın fırsatların konum bilgilerine erişebilirsiniz.