reklam ver kayseri

Benekli Ayhan Kimdir ?

Fenomen olan Benekli Ayhan lakaplı Ayhan Koç kimdir ? Nerelidir ? Kaç yaşındadır ?

Fenomen olan Benekli Ayhan

Fenomen olan Benekli Ayhan lakaplı Ayhan Koç kimdir ? Nerelidir ? Kaç yaşındadır ?

Ankara’daki köklü futbol kulüplerinden biri olan Ankaragücü’nün tutkulu bir taraftarı olan Ayhan Koç, 1980 yılında Sivas’ta doğdu. 43 yaşında olan Ayhan Koç evli ve 3 çocuk babasıdır.

benekli ayhan

Ayhan Koç, Sivaslı bir ailede dünyaya geldi ancak Ankara’da yaşamını sürdürüyor. Ankara’da servis şoförlüğü yapan Benekli Ayhan’ın Slot isimli Youtube kanalının kendisini konu alan videosundaki ifadeleri gündem olmuştu.

Benekli lakabının nereden geldiğini anlatan Ayhan Koç; ”Ankaragücülü kardeşlerim var. Taraftarlar bize benekli sırtlanı yakıştırmış. Süper Lig’e çıkacağımız zaman röportaj yapılıyor, kimse konuşmuyor. Ben de hayvan gibi, sırtlan gibi röportaja girdiğim için bu lakap takılı kaldı.” dedi.

“Benekli Ayhan” lakaplı sosyal medya fenomeni Ayhan Koç Isparta’da saldırıya uğradı. Koç, saldırı sonucu baygınlık geçirdi.

İstanbul Caddesi üzerinde bulunan bir eğlence mekanının önünde aralarında “Benekli Ayhan” lakaplı sosyal medya fenomeni Ayhan Koç’un da bulunduğu iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

Isparta Valiliği, sosyal medyada “Benekli Ayhan” olarak tanınan Ayhan Koç’un 2 kişi tarafından dövülmesine ilişkin açıklama yaptı.

“Bazı sosyal medya hesaplarında, ‘Benekli Ayhan’ olarak bilinen A.K. isimli sosyal medya fenomeninin darp edildiğine yönelik görüntülerin paylaşıldığının tespit edilmesi üzerine yapılan araştırmada; söz konusu olayın 15.10.2023 tarihinde Isparta il merkezi Bahçelievler Mahallesi’nde meydana geldiği ve konuyla ilgili olarak emniyet birimlerimize iletilen bir müracaat ve şikayetin bulunmadığı anlaşılmıştır. A.K. ve olay sırasında yanında bulunan 2 kadın şahsın, saat 03.30 sıralarında taksi ile Burdur’a gittiği, A.K.’nin buradan saat 13.00 sıralarında otobüs ile Ankara yönüne hareket ettiği tespit edilmiştir. A.K.’nin olay sonrası hastane giriş kaydı bulunmamaktadır. Olayla ilgili 2 şüpheli şahsın kimlik tespiti yapılmış ve haklarında adli işlem başlatılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Benekli Ayhan’ın (Ayhan Koç) bulunduğu, durumunun iyi olduğu, şu anda Ankara’da olduğu öğrenildi.