reklam ver kayseri

Adnan Oktar ‘Kedicik’ Belgeseli İzle

Adnan Oktar ve Kediciklerini konu alan ‘Kedicik belgeseli’ ni izle..

Adnan Oktar ve Kediciklerini

Adnan Oktar ve Kediciklerini konu alan ‘Kedicik belgeseli’ yayınlandı.

Youtube üzerinden 140 journos kanalından Kedicik belgeselini online olarak izleyebilirsiniz. 3 gün önce yayına eklenen Kedicik belgesinin süresi 1 saat 16 dakika.

Adnan Oktar Tarikatının bilinmeyenlerini anlatılan Kedicik filmi çok kişi tarafından izlendi. 140 journos’un hazırladığı Kedicik belgeseli Adnan Oktar örgütünü yeniden gündeme getirdi.

Kısa sürede TT olan ve hakkında binlerce yorum yapılan Kedicik belgesi kısa sürede büyük merak uyandırdı ve 3 gün içinde 1 milyondan fazla kişi tarafından izlendi.

Kedicik belgeseli kısa sürede gündem oldu. Sözde Mehdi olduğunu iddia edip türlü oyun ve hileler ile genç kızları ve genç erkekleri tuzağına çeken Adnan Oktar çetesinin belgeselinin anlatıldığı Kedicik Belgeseli sadece Youtube üzerinden yayınlandı.

Belgeseli izlemek isteyenler önce, “Bu video, İhlas Haber Ajansı tarafından gerçekleştirilen bir telif hakkı hak talebi nedeniyle artık kullanılamıyor” yazısıyla karşılaştı. Video daha sonra yayından kaldırıldı.

8 bin 658 yıl hapse mahkum edilen Adnan Oktar’ı konu aldığı “kedicik” isimli belgeseli buradan izleyebilirsiniz.

Kedicik belgeselini aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

İzlemek için TIKLA

Adnan Oktar kimdir ?

Adnan Oktar (2 Şubat 1956, Ankara doğumlu), kamuoyunda Adnan Hoca olarak tanınan Türk kült lideri. Oktar’ın kurucusu ve lideri olduğu, kendi adıyla anılan ve mehdiyet inancını merkezine alan kültü, 1980’li yıllarda kamuoyunca tanınmaya başladı; zengin aile çocuklarını ebeveynlerinden koparması ve cinsel istismar, şantaj, tehdit gibi suçlar ile gündeme geldi.

140 journos Nedir ?

140journos, gönüllü bir topluluğun oluşturduğu; Türkiye ile ilgili belgesel videolar, görsel hikâyeler ve araştırma videoları üreten bir medya yayıncısı. 19 Ocak 2012’de, Cem Aydoğdu ve Engin Önder tarafından kuruldu.